www.Norim.LT forumas de2.org

Diskusijų forumas, asmeniniai ir verslo skelbimai, nemokama reklama, video ir dar daug visko. Pajusk dėjimo smagumą su de2.org
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti
Ieškoti
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search
Latest topics
Prisijunkite prie de2.org
Norite dalyvauti diskusijose, kurti naujas temas ir dėti į de2.org asmeninius ar verslo skelbimus nemokamai ir neribotai? Prisijunkite prie paskyros. Dar neturite paskyros? Registruokite savo de2.org paskyrą. Kyla klausimų? Reikia pagalbos? skaitykite DUK arba Pagalbos forumą.
Vieta jūsų tekstinei reklamai
Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją de2.org forume. Atsiųskite užklausą elektroniniu paštu arba skambinkite telefonu 8 643 88822
Vieta jūsų reklamai 125x125
Vieta jūsų reklamai 88x31
Domenai su 10% nuolaida

Rekomenduojame

Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje:
naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko... Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL
Domenai su 10% nuolaida

Most Viewed Topics
Poltergeistas / Poltergeist / Полтергейст (dokumentinis video)
Poltergeistas / Полтергейст / Poltergeist (2015)
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Lietuvos forumų sąrašas
Tragiškos avarijos. Negyvi kūnai - lavonai be galvų, sutraiškyti ir kitokie. Foto - video skirtas tik 18+ asmenims
Vekselis: pliusai ir minusai. Ką reikia žinoti ir veiksmai nuo išrašymo iki vykdomojo įrašo
Mama. Mamos širdis ir meilė
XXIa. barbarai. Lytinių organų apipjaustymas
Pedofilija ir pedofilai: bausti ar gydyti? Apibrėžimas bei psichiatrinės įžvalgos
Įrankiai pasitikrint svetainės DA, PA, MZ ir daug kitų dalykų
Most active topics
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Skelbimai nemokami - sąrašas
Vis dar mirę / Dead Still / Всё ещё мертвы (2015)
Skambutis Mamai
Lietuvos forumų sąrašas
Крысы / The Rats / Žiurkės (2002)
BMW: automobilis, gyvenimo būdas ar diagnozė?
Kaip apsisaugoti nuo duomenų praradimo
Kriminalinė Lietuva - "Kartą Šiauliuose". Šiaulių "Princai". Criminal Lithuania
Kas yra tikras draugas?
Keywords
Jablonskis alkoholis mediči policija doktrina budizmas pernykštis kalėda Islamas skrynelė rūšių facebook Buda religijos Budizmo Krikščionybė džihadas programos Judaizmas žukauskas išmintis būdu pažeidimai mitai Giedrius natūraliosios
Lietuviškų svetainių katalogas

Atsakyti į pranešimą
Share | 
 

 Kunigas Giedrius Jablonskis nušalintas nuo pareigų. Jo įgaliojimus suspendavo dėl žmonos Aušrinės Jablonskienės poelgio

Go down 

Ar gali šis žmogus likti kunigu?
 Taip, gali
 Ne, negali
 Neturiu nuomonės
Rodyti rezultatus
AutoriusPranešimas
de2.org
Webmaster
Webmaster
avatar

Pranešimų skaičius : 23
Aktyvumo taškai : 12449
Reputacija : 10
Join date : 2015-06-28

RašytiTemos pavadinimas: Kunigas Giedrius Jablonskis nušalintas nuo pareigų. Jo įgaliojimus suspendavo dėl žmonos Aušrinės Jablonskienės poelgio   2018-01-05, 20:21

Biržų jungtinėje metodistų bažnyčioje šiuo metu nėra nuolat tarnaujančio kunigo. Pamaldas veda atvykstantys iš kitų rajonų metodistų kunigai arba patys bendruomenės žmonės.

Biržuose dirbusio kunigo Giedriaus Jablonskio įgaliojimai laikinai suspenduoti.

Jo likimas turėtų paaiškėti balandį vyksiančiame Lietuvos jungtinės metodistų bažnyčios susirinkime. Tokį sprendimą Lietuvos jungtinės metodistų bažnyčios hierarchai priėmė po to, kai paaiškėjo, jog kunigo žmona pasinaudojo jai patikėta vienos šiaulietės banko kortele ir iš jos paėmė didžiules sumas pinigų.


Kęstučio gatvėje esanti Jungtinė metodistų bažnyčia įsikūrė buvusiame sovietinių laikų kariniame komisariate. Savanorių renovuotame pastate šiuo metu pamaldos vyksta be kunigo. Žmonės meldžiasi vadovaujami vietinės moteriškės ir kitų bažnyčios narių.

Pasitikėjo kunigu ir jo žmona

Į redakciją kreipėsi šiaulietė pensininkė, buvusi mokytoja Danutė Norvaišienė. Moteris sakė globojanti savo buvusią kolegę, o dabar sunkiai sergančią pensininkę Rasmą Zlatkuvienę. Moteris mano, kad biržiečiai turėtų žinoti apie bažnyčioje tarnaujančių žmonių ir jų šeimos narių poelgius. Sunkiai vaikštanti ir nepagydomos ligos kamuojama Rasma Zlatkuvienė yra Jungtinės metodistų bažnyčios narė. Kai dar galėjo gerai vaikščioti, ji buvo nuolatinė Šiauliuose esančios tos bažnyčios lankytoja.

Prieš kelerius metus Šiaulių bažnyčioje kunigavo Giedrius Jablonskis.Rasma Zlatkuvienė sakė labai gerbusi šį Šiauliuose dirbusį kunigą. Bendravo ir su jo žmona Aušrine. Kunigas laidojo Anglijoje žuvusį R. Zlatkuvienės sūnų.


“Sąžinė yra Dievo buvimas. O sąžinę mes turime visi, tik reikia į ją įsiklausyti”. Tai kunigo Giedriaus Jablonskio (kairėje) žodžiai, pasakyti prieš 2014-ųjų Kalėdas.

Pasinaudojo emocine būkle?

„Po netikėtos sūnaus žūties buvau tokios būsenos, lyg nepakaltinama. Buvo pasinaudota mano emocine būkle. Giedriaus žmona Aušrinė mane lankė, man padėjo. Kartą paprašiau Aušrinės padėti sutvarkyti sūnaus antkapį. Daviau jai banko kortelę ir paprašiau paėmus pinigus sumokėti už kapo sutvarkymą“, - pasakojo R. Zlatkuvienė. Po sūnaus laidotuvių neįgali moteris keturiems mėnesiams buvo paguldyta į Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę. Pasiimti iš Aušrinės savo banko kortelės ji nepagalvojo, nes kunigo žmona pasitikėjo ir ja tikėjo.Aušrinė Jablonskienė: “… Aš galvojau, jog Rasma Zlatkuvienė numirs ir pinigų nereikės grąžinti“

Moteris sako nežinojusi, kad jos banko kortelėje tuo metu jau buvo didelė suma pinigų – R. Zlatkuvienė pardavė Biržų rajone buvusią žemę už ją ūkininkas ir pervedė 29 000 litų.

Vėliau paaiškėjo, kad Biržuose gyvenantis pusbrolis Aušrinei buvo padavęs 500 litų, kad ji, kai važiuos į Šiaulius, nuvežtų Rasmai Zlatkuvienei. Tačiau paaiškėjo, kad kunigo žmona tų pinigų neįgaliai moteriai taip ir neperdavė.

Kai pusbrolis pradėjo domėtis šiuo klausimu, Aušrinė pinigus esą nuvežusi ir jam atidavusi.

Banko sąskaita buvo ištuštinta

Nuvykus į banką ir paėmus išklotinę paaiškėjo, kad pasinaudojus kortele per kelis mėnesius iš R. Zlatkuvienės banko sąskaitos buvo paimta apie 29 000 litų.

„Kai mes banke pamatėme, kad nebėra tokių pinigų, nustėrome. Danutė paskambino Aušrinei ir paklausė, kodėl nėra pinigų. Ši jai paaiškinusi, kad esą galvojusi, jog aš numirsiu ir jų nereikės grąžinti“, - pasakojo R. Zlatkuvienė.

Pinigų netekusi moteris kartu su A. Jablonskiene pas notarą surašė sutartį, kad per dvejus metus ji tuos pinigus turi sugrąžinti. Pirmais metais Aušrinė susitarimo laikėsi ir šiek tiek pinigų atsiuntė. Ji grąžino 1000 eurų. Ilgainiui pinigus nustojo siųsti.

Sutartis dėl pinigų grąžinimo baigėsi, o Aušrinė Jablonskienė liko skolinga apie 8000 eurų.

R. Zlatkuvienė su drauge kreipėsi į advokatą. Jis pasiūlė palaukti dar tris mėnesius, o po to dėl pinigų išieškojimo kreiptis į antstolius. Per tą laiką moteris R. Zlatkuvienei atsiuntė 200 eurų.

R. Zlatkuvienė abejoja, kad pinigai jai bus sugrąžinti: juk tai didelė suma, iš ko jauna šeima ją paims?

Kunigas Giedrius Jablonskis jai teigė nieko apie tuos paimtus pinigus nežinojęs. Tačiau R. Zlatkuvienė ir jos draugė tuo abejoja: juk ar įmanoma šeimoje nežinoti, kai tokios didelės pinigų sumos „vaikšto“?

„Neturiu sveikatos nė galvoti, nė mąstyti. Bet esu tokioje padėtyje, kad man pačiai pinigų reikia. Man dovanoti irgi nėra iš ko. Bet jei mokės tokiomis sumomis kaip iki šiol, tai visą paimtą sumą grąžins po kelių dešimtmečių“, - svarstė nukentėjusi šiaulietė.

Ne tas galvoje

Apie istoriją dėl pinigų jis sakė nenorintis kalbėti, nes dabar „ne tas galvoje“.  

Rasmai grįžus iš ligoninės jai padedanti draugė Danutė Norvaišienė pasiūlė pasidomėti finansine situacija. G. Jablonskis tuo metu su šeima jau dirbo Biržuose. R. Zlatkuvienė paprašė, kad Aušrinė jai atsiųstų banko kortelę. Praėjo du mėnesiai, kol jai kortelė buvo atsiųsta.

Korespondentės kalbintas telefonu Giedrius Jablonskis sakė, kad jo žmona operuojama. Jis patvirtino, kad dėl istorijos, kai žmona pasisavino neįgalios moters pinigus, jo, kaip kunigo, pareigos suspenduotos.

TV laidos “Patriotai" įrašą šia tema rasite čia.

Jurgita Morkūnienė

#afera #Aušrinė #Jablonskienė #bažnyčia #metodistų #Giedrius #Jablonskis #nusikaltimas #nusikaltimai #melas

https://blogeris.norim.lt/post/169345991607/kunigas-giedrius-jablonskis-nušalintas-nuo
 

Atgal į viršų Go down
https://www.de2.org
Extreme news
News Service
News Service
avatar

Pranešimų skaičius : 38
Aktyvumo taškai : 12545
Reputacija : 45
Join date : 2015-06-28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kunigas Giedrius Jablonskis nušalintas nuo pareigų. Jo įgaliojimus suspendavo dėl žmonos Aušrinės Jablonskienės poelgio   2018-01-06, 02:12

@de2.org rašo:“Sąžinė yra Dievo buvimas. O sąžinę mes turime visi, tik reikia į ją įsiklausyti”. Tai kunigo Giedriaus Jablonskio (kairėje) žodžiai, pasakyti prieš 2014-ųjų Kalėdas.

Pasinaudojo emocine būkle?


Aušrinė Jablonskienė: “… Aš galvojau, jog Rasma Zlatkuvienė numirs ir pinigų nereikės grąžinti“

TV laidos “Patriotai" įrašą šia tema rasite čia.

Jurgita Morkūnienė

#afera #Aušrinė #Jablonskienė #bažnyčia #metodistų #Giedrius #Jablonskis #nusikaltimas #nusikaltimai #melas

https://blogeris.norim.lt/post/169345991607/kunigas-giedrius-jablonskis-nušalintas-nuo
 Jo žodžiai su darbais prasilenkia, bet jos ... Aušrinė Jablonskienė: “… Aš galvojau, jog Rasma Zlatkuvienė numirs ir pinigų nereikės grąžinti“ per_kakta keliolika minučių net nesugalvojau ką parašyti hm2

Gal šio komentaro mintį baigsiu formuluoti vėliau. Dabar mintys kaip X failai - kažkur anapus. Neatgaunu žado error

______________________
not all news are extreme but any extreme news is an extremely interesting news!

Duomenų atstatymas
Visų PC priežiūra ir remontas
10% nuolaida domeno registravimui
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms

Geriausias būdas priimti mokėjimus kortelėmis. Išbandyk dabar!

Atgal į viršų Go down
https://www.de2.org
de2.org
Webmaster
Webmaster
avatar

Pranešimų skaičius : 23
Aktyvumo taškai : 12449
Reputacija : 10
Join date : 2015-06-28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kunigas Giedrius Jablonskis nušalintas nuo pareigų. Jo įgaliojimus suspendavo dėl žmonos Aušrinės Jablonskienės poelgio   2018-04-27, 15:59

Šios temos video  pig  Arrow
Atgal į viršų Go down
https://www.de2.org
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kunigas Giedrius Jablonskis nušalintas nuo pareigų. Jo įgaliojimus suspendavo dėl žmonos Aušrinės Jablonskienės poelgio   

Atgal į viršų Go down
 
Kunigas Giedrius Jablonskis nušalintas nuo pareigų. Jo įgaliojimus suspendavo dėl žmonos Aušrinės Jablonskienės poelgio
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
www.Norim.LT forumas de2.org :: Bendruomenės diskusijos :: Kriminalai, nusikaltimai, nelaimės-
Atsakyti į pranešimąPereiti į: