www.Norim.LT forumas de2.org

Diskusijų forumas, asmeniniai ir verslo skelbimai, nemokama reklama, video ir dar daug visko. Pajusk dėjimo smagumą su de2.org
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti
Ieškoti
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search
Latest topics
Prisijunkite prie de2.org
Norite dalyvauti diskusijose, kurti naujas temas ir dėti į de2.org asmeninius ar verslo skelbimus nemokamai ir neribotai? Prisijunkite prie paskyros. Dar neturite paskyros? Registruokite savo de2.org paskyrą. Kyla klausimų? Reikia pagalbos? skaitykite DUK arba Pagalbos forumą.
Vieta jūsų tekstinei reklamai
Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją de2.org forume. Atsiųskite užklausą elektroniniu paštu arba skambinkite telefonu 8 643 88822
Vieta jūsų reklamai 125x125
Vieta jūsų reklamai 88x31
Domenai su 10% nuolaida

Rekomenduojame

Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje:
naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko... Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL
Domenai su 10% nuolaida

Most Viewed Topics
Poltergeistas / Poltergeist / Полтергейст (dokumentinis video)
Poltergeistas / Полтергейст / Poltergeist (2015)
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Lietuvos forumų sąrašas
Tragiškos avarijos. Negyvi kūnai - lavonai be galvų, sutraiškyti ir kitokie. Foto - video skirtas tik 18+ asmenims
Vekselis: pliusai ir minusai. Ką reikia žinoti ir veiksmai nuo išrašymo iki vykdomojo įrašo
Mama. Mamos širdis ir meilė
XXIa. barbarai. Lytinių organų apipjaustymas
Pedofilija ir pedofilai: bausti ar gydyti? Apibrėžimas bei psichiatrinės įžvalgos
Įrankiai pasitikrint svetainės DA, PA, MZ ir daug kitų dalykų
Most active topics
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Skelbimai nemokami - sąrašas
Vis dar mirę / Dead Still / Всё ещё мертвы (2015)
Skambutis Mamai
Lietuvos forumų sąrašas
Крысы / The Rats / Žiurkės (2002)
BMW: automobilis, gyvenimo būdas ar diagnozė?
Kaip apsisaugoti nuo duomenų praradimo
Kriminalinė Lietuva - "Kartą Šiauliuose". Šiaulių "Princai". Criminal Lithuania
Kas yra tikras draugas?
Keywords
Judaizmas religijos skrynelė facebook kalėda mitai džihadas Islamas išmintis žukauskas Budizmo budizmas programos būdu natūraliosios pažeidimai mediči rūšių Jablonskis Buda Giedrius doktrina pernykštis alkoholis policija Krikščionybė
Lietuviškų svetainių katalogas

Atsakyti į pranešimą
Share | 
 

 Neįprasta ir kraupi Elizos Lam mirtis: klausimų daugiau nei atsakymų (foto ir video)

Go down 
AutoriusPranešimas
News Editor
News Service
News Service
avatar

Pranešimų skaičius : 21
Aktyvumo taškai : 12258
Reputacija : 35
Join date : 2015-07-19

RašytiTemos pavadinimas: Neįprasta ir kraupi Elizos Lam mirtis: klausimų daugiau nei atsakymų (foto ir video)   2017-12-10, 16:21

2013 metais vasario 1 dieną iš „Sesilės“ viešbučio (angl. Cecil Hotel) esančio Los Andželo centre, paslaptingomis aplinkybėmis dingo mergina vardu Eliza Lam (angl. Elisa Lam). Manoma, kad prieš dingimą ji išbandė "Lifto žaidimą".

Eliza buvo jauna 21 metų amžiaus Kanados koledžo studentė, nusprendusi pakeliauti po Vakarų Pakrantę. Tačiau įpusėjusi savo kelionę, ji dingo. Ieškant jos pėdsakų, Los Andželo policijos departamentas paviešino filmuotą medžiagą (viešbučio lifto apsauginės kameros įrašą), kurioje dingimo dieną buvo paskutinį kartą užfiksuota mergina.Pats vaizdo įrašas, toli gražu, nėra eilinis:


Filmuotoje medžiagoje matosi, kaip Eliza įžengia į liftą ir paspaudžia beveik visus mygtukus, todėl liftas užstringa. Kol durys praviros, nerami mergina vis iškiša galvą pasidairyti koridoriuje. Ji kelis kartus išeina iš lifto ir vėl grįžta. Koridoriuje mergina neramiai stoviniuoja ir neaiškiai gestikuliuoja rankomis tarsi bendrautų su kažkuo, ko kamera nemato. Pagaliau Eliza palieka liftą ir nužingsniuoja koridoriumi, tuo tarpu durys užsidaro, o liftas pajuda pakeliui sustodamas kiekviename aukšte.

Šiurpus vaizdo įrašas greitai išplito po internetą. Toks neprognozuojamas merginos elgesys verčia manyti, kad Eliza vartojo narkotikus, buvo psichiškai nesveika, o gal net abu variantai. Kai kas net pamanė, kad mergina apsėsta, todėl glaudėsi prie sienų slėpdamasi nuo kažkokių asmenų ar kamerai nematomų reiškinių.

Iki Lam dingimo, „Sesilės“ viešbutis ir taip pasižymėjo nekokia reputacija. 1947 metais, prieš nužudymą jame buvo apsistojusi Elizabeta Šort (angl. Elizabeth Short), dar žinoma kaip „Juodasis jurginas“ (angl. Black Dahlia). Taip pat 1964 metais Goldi Osgud (angl. Goldie Osgood) mėgusi lesinti balandžius Peršingo skvere, buvo išprievartauta ir nužudyta savo pačios kambaryje.Po jos mirties kambarys buvo suverstas, o žudiko niekas taip ir nesurado. 1985 metais, kol vykdė savo žiaurius nusikaltimus, viešbutyje porą savaičių gyveno Ričardas Ramirezas (angl. Richard Ramirez), dar žinomas kaip „naktinis persekiotojas“.

Kitas neįprastas „Sesilės“ svečias – Džekas Antervekeris (angl. Jack Unterweger), kuris apsimetinėjo žurnalistu dirbančiu vienam Austrijos žurnalui, tačiau iš tikro žudydavo parsiduodančias moteris pasmaugdamas jas jų pačių liemenukais. Bet ir tai dar ne viskas, nes viešbutis tapo trijų savižudybių vieta. Pasakojama, kad viena moteris šoko nuo pastato ir pataikė ant šaligatviu ėjusio pėsčiojo nusinešdama ir jo gyvybę.

Prabėgus dviems savaitėms po Elizos Lam dingimo, viešbučio lankytojai pradėjo skųstis purvinu parudavusiu vandeniu su keistu skoniu ir sumažėjusiu spaudimu. Vasario 19 rytą viešbučio darbuotojas Santjago Lopezas (angl. Santiago Lopez) užlipo ant stogo patikrinti keturias vandens talpyklas.

Jis pastebėjo, kad vienos iš talpyklų liukas buvo praviras, todėl tuoj pat užlipo kopėčiomis dirstelėti į vidų, tačiau tai ką jis pamatė, sukėlė siaubą – vandens paviršiuje plūduriavo jaunos moters kūnas. Tai buvo Eliza Lam. Galutinėse išvadose teigiama, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas, o jį lėmė merginos polinkis į bipolinį sutrikimą (past. sutrikimui būdingi dideli nuotaikų svyravimai), tačiau šiomis išvadomis abejoja daugelis.

Lopezas policijai teigė, kad stogo niekas negalėjo pasiekti neaktyvuojant signalizacijos. Netgi pridūrė, kad jam pačiam reikėjo išjungti signalizaciją prieš lipant tikrinti vandens talpyklų, o raktus nuo laiptinės ir durų vedančių ant stogo, turi tik viešbučio darbuotojai.Net jei merginai iš tikro pavyko pačiai nusigauti iki stogo, viešbučio inžinieriaus teigimu, tam kad įšoktum į vandens talpyklą, pirmiausiai reikėjo ant vienos iš jų užlipti, permesti antras kopėčias ant sekančios talpyklos (kurioje buvo rasta mergina), atidaryti sunkų liuką ir tik tada įšokti į vidų. Todėl iki šiol abejojama, kad Eliza tai galėjo padaryti viena pati.

Nuogos merginos kūnas plūduriavo vandenyje, o ją supo jos pačios drabužiai (tie patys iš video įrašo lifte). Žinoma, per tas dvi savaites, kūnas išbuvęs vandenyje gerokai suiro. Nerasta jokių fizinės ar seksualinės prievartos žymių. Kraujo tyrimuose aptiktas tik „Ibuprofenas“ (nereceptinis vaistas skirtas skausmui ir uždegimui malšinti). Jos mirties dieną talpykloje buvo nuo pusės iki trijų ketvirčių kiekio vandens, todėl kyla dar vienas klausimas, kaip sveika moteris galėjo paskęsti, jei stovint talpykloje vanduo jos visos net negalėjo apsemti.

Bet tai dar ne visos keistenybės Lam mirties istorijoje. Prieš ruošdamasi savo Vakarinės Pakrantės kelionei, Eliza sukūrė anketą internetinio dienoraščio „Tumblr“ svetainėje pavadinimu „Nouvelle/Nouveau“ (http://nouvelle-nouveau.tumblr.com/), skirtą klausimams ir madų fotografijai. Pati anketa nebuvo niekuo ypatinga išskyrus tai, kad ji atnaujinama ir po Lam mirties. Greičiausiai mergina suplanavo automatinius anketos atsinaujinimus, tačiau daugeliui žmonių vaizduotė kutenama tuo, kad tai gali būti žinutės iš anapus.

Lam šeimyna padavė „Sesilės“ viešbutį į teismą, tačiau teismo procesas nutrauktas 2015 metais. Teisėjas argumentavo, jog trūksta įrodymų, kad vandens talpyklos buvo nesaugiai įrengtos ar juo labiau, kad viešbutis kaip nors galėjo paskatinti merginą lipti ant stogo.

Nors viešbutis tapo ne vienos mirties liudininku, Elizos atvejis reputaciją gerokai pablogino, todėl įstaigai teko pasikeisti pavadinimą į „Apsistok Meine“ (angl. „Stay on Main“). Tačiau kokį pavadinimą jis beturėtų, kraupios Elizos Lam mirties atgarsiai vis dar girdimi jo koridoriuose, o pamačius nufilmuotos video medžiagos iš apsauginės lifto kameros vaizdą, dar ilgai nepalieka ramybėje.

Parengta pagal pasaulio spaudą______________________
Kaip prieš įstatymą visi lygūs - tik kai kurie "lygesni", taip ir naujienos - visos įdomios, o kai kurios įdomesnės (aktualesnės).  

Duomenų atstatymas
Visų PC priežiūra ir remontas
10% nuolaida domeno registravimui
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms

Geriausias būdas priimti mokėjimus kortelėmis. Išbandyk dabar!

Atgal į viršų Go down
https://de2.org
 
Neįprasta ir kraupi Elizos Lam mirtis: klausimų daugiau nei atsakymų (foto ir video)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
www.Norim.LT forumas de2.org :: Bendruomenės diskusijos :: Anomalijos-
Atsakyti į pranešimąPereiti į: