www.Norim.LT forumas de2.org

Diskusijų forumas, asmeniniai ir verslo skelbimai, nemokama reklama, video ir dar daug visko. Pajusk dėjimo smagumą su de2.org
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti
Ieškoti
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search
Latest topics
Prisijunkite prie de2.org
Norite dalyvauti diskusijose, kurti naujas temas ir dėti į de2.org asmeninius ar verslo skelbimus nemokamai ir neribotai? Prisijunkite prie paskyros. Dar neturite paskyros? Registruokite savo de2.org paskyrą. Kyla klausimų? Reikia pagalbos? skaitykite DUK arba Pagalbos forumą.
Vieta jūsų tekstinei reklamai
Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją de2.org forume. Atsiųskite užklausą elektroniniu paštu arba skambinkite telefonu 8 643 88822
Vieta jūsų reklamai 125x125
Vieta jūsų reklamai 88x31
Domenai su 10% nuolaida

Rekomenduojame

Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje:
naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko... Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL
Domenai su 10% nuolaida

Most Viewed Topics
Poltergeistas / Poltergeist / Полтергейст (dokumentinis video)
Poltergeistas / Полтергейст / Poltergeist (2015)
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Lietuvos forumų sąrašas
Tragiškos avarijos. Negyvi kūnai - lavonai be galvų, sutraiškyti ir kitokie. Foto - video skirtas tik 18+ asmenims
Vekselis: pliusai ir minusai. Ką reikia žinoti ir veiksmai nuo išrašymo iki vykdomojo įrašo
Mama. Mamos širdis ir meilė
XXIa. barbarai. Lytinių organų apipjaustymas
Pedofilija ir pedofilai: bausti ar gydyti? Apibrėžimas bei psichiatrinės įžvalgos
Įrankiai pasitikrint svetainės DA, PA, MZ ir daug kitų dalykų
Most active topics
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Skelbimai nemokami - sąrašas
Vis dar mirę / Dead Still / Всё ещё мертвы (2015)
Skambutis Mamai
Lietuvos forumų sąrašas
Крысы / The Rats / Žiurkės (2002)
BMW: automobilis, gyvenimo būdas ar diagnozė?
Kaip apsisaugoti nuo duomenų praradimo
Kriminalinė Lietuva - "Kartą Šiauliuose". Šiaulių "Princai". Criminal Lithuania
Kas yra tikras draugas?
Keywords
žukauskas išmintis būdu Judaizmas policija pažeidimai budizmas rūšių Budizmo mediči kalėda Jablonskis programos džihadas Islamas Buda Giedrius natūraliosios skrynelė religijos pernykštis Krikščionybė alkoholis mitai doktrina facebook
Lietuviškų svetainių katalogas

Atsakyti į pranešimą
Share | 
 

 Kaip sužinoti ar namuose vaidenasi ir ką tokiu atveju daryti?

Go down 

Ar tikite, kad yra paranormalių vietų?
 Ne, netikiu
 Taip, tikiu
 Neturiu nuomonės
Rodyti rezultatus
AutoriusPranešimas
News Editor
News Service
News Service
avatar

Pranešimų skaičius : 21
Aktyvumo taškai : 12258
Reputacija : 35
Join date : 2015-07-19

RašytiTemos pavadinimas: Kaip sužinoti ar namuose vaidenasi ir ką tokiu atveju daryti?   2017-12-10, 15:25

Namai, kuriuose vaidenasi, yra įdomus dalykas – galima ten pagąsdinti draugus, bet aišku, tai tikrai nėra geriausia vieta gyventi patiems. Ar ten vaidenasi, gali nustatyti pagal tokius požymius:

Pažiūrėk, ar ten nėra dalykų, kurie atrodo neįprasti:

– Klausykis visokių balsų ir garsų, kai būni ten viena. Greičiausiai girdėsi tuos garsus kažkur toli. Gali išgirsti visokių garsų: žingsnius, beldimą, daužymą, smūgius, draskymąsi, arba lyg kas nors būtų nukritę. Tokie garsai gali būti nuo tylių iki labai garsių.


Vaiduoklis

– Pažiūrėk, ar ten nerandi durų atidarytų arba uždarytų, kai būni įsitikinusi, kad jų taip nepalikai. Taip pat atkreipk dėmesį, ar elektros prietaisai netikėtai neišsijungia arba neįsijungia.

– Atkreipk dėmesį į dingstančius ir vėl atsirandančius daiktus. Pažiūrėk į kokį nors daiktą, kuris visada būna savo vietoje; jei jo ten nėra, žiūrėk akis išpūtus. Paprastai tas daiktas kelių dienų arba savaičių bėgyje atsiranda gerai matomoje vietoje. Lyg kas būtų jį paėmęs ir vėl grąžinęs.  

– Tikrink nepaaiškinamus šešėlius. Akies kraštu gali pamatyti kažkokius šešėlius ir figūras. Šešėliai greičiausiai bus panašūs į žmogaus, bet kartais mažesni arba sunkiai atpažįstami.

– Stebėk, ar kartais neapima jausmas, kad kažkas į tave žiūri arba nepajunti kažko nematomo prisilietimo. Pvz., kai stovi tuščiame kambaryje, kažkas staiga perbraukia tau per ranką. Ekstremalus ir labai retas atvejis – kai kažkas nematomas tau suduoda.

– Klausyk, ar neišgirsi prislopinto verksmo arba šnabždesio. Gali išgirsti muziką, sklindančią iš nežinia kur, arba kažkas nematomas pašaukia tave vardu.

– Atkreipk dėmesį į judančius daiktus. Tai gali būti, pvz., per stalą šliaužiančios lėkštės, nuo sienų krentantys paveikslai ir čiuožinėjantys baldai.

– Atkreipk dėmesį į šaltas vietas – kai kurie mano, kad jos atsiranda dėl ten esančių dvasių. (Kažkur skaičiau tokį aiškinimą – oras ten atšąla dėl to, kad vaiduokliai energiją judėjimui ima iš oro.

– Atkreipk dėmesį į neįprastus kvapus (pvz., kvepalų, dūmų, gėlių, maisto), kurie atsiranda nežinia iš kur.

Jeigu bent keli aukščiau pateikti punktai įvyksta, pasistenk surasti tiems įvykiams racionalių paaiškinimų. Kai kuriems labiau kraštutiniams reiškiniams tokių rasti gali būti sunku. Dar geriau, jei tuos reiškinius pastebi ne vienas žmogus.

Susirask kokių pagalbininkų, kurie tau paaiškintų, kad tai visai ne vaiduoklių darbas. Vietinis santechnikas gali tau paaiškinti, kad tuos keistus garsus leidžia vamzdžiai. Staliai gali sutvarkyti stalus, kurie patys savaime siūbuoja, arba duris, kurios pačios užsidarinėja. Šeima ar draugai gali surasti ir kitų paaiškinimų, kodėl tu kažką tokio girdi arba matai.

Šalia savęs laikyk žurnalą ir garsą įrašančią įrangą. Taip pat neužmiršk apie foto-video įrašinėjančius įrenginius (tai gali būti ir tavo telefonas). Užsirašinėk tų reiškinių datą, laiką, ir kas ten nutiko. Jei dažnai girdi keistus garsus, geriausia juos įrašyti. Taip galėsi padėti paranormalių reiškinių tyrėjams, jei tik užeis noras juos pasikviesti.

Pasiaiškink šio namo ar būto istoriją. Namai, kuriuose vaidenasi, paprastai stovi ten, kur yra įvykusi kokia nors tragedija. Išsiaiškink, kas anksčiau buvo šio namo savininkas, ar ten nebuvo kas nors nutikę. Tau gali padėti bibliotekininkas, istorikų draugija arba netgi istorijos mokytojas. Susisiek su žmonėmis, kurie tame name gyveno anksčiau tavęs. Paklausk, ar jie nepastebėjo ko nors neįprasto.

Susisiek su paranormalių reiškinių tyrėju. Pasikviesk jį į namus ir paklausk, ar jie nieko keisto nepastebi. Kvieskis tik tada, kai esi 100% tikras, kad namuose vaidenasi. Jei manai, kad tavo šeimai tie reiškiniai gali kelti pavojų, kuo greičiau ieškokis pagalbos.

Laikykis tyrėjų instrukcijų. Jei namuose tikrai vaidenasi, tada klausyk, ką kiti tau pataria daryti. Neabejotinai gali padėti namų pašventinimas (ar bent pašlakstymas šventintu vandeniu) kurį atlikti gali ir vietos kunigas.

Parengta pagal http://www.wikihow.com/Tell-if-Your-House-Is-Haunted______________________
Kaip prieš įstatymą visi lygūs - tik kai kurie "lygesni", taip ir naujienos - visos įdomios, o kai kurios įdomesnės (aktualesnės).  

Duomenų atstatymas
Visų PC priežiūra ir remontas
10% nuolaida domeno registravimui
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms

Geriausias būdas priimti mokėjimus kortelėmis. Išbandyk dabar!

Atgal į viršų Go down
https://de2.org
 
Kaip sužinoti ar namuose vaidenasi ir ką tokiu atveju daryti?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
www.Norim.LT forumas de2.org :: Bendruomenės diskusijos :: Anomalijos-
Atsakyti į pranešimąPereiti į: