www.Norim.LT forumas de2.org

Diskusijų forumas, asmeniniai ir verslo skelbimai, nemokama reklama, video ir dar daug visko. Pajusk dėjimo smagumą su de2.org
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti
Ieškoti
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search
Latest topics
Prisijunkite prie de2.org
Norite dalyvauti diskusijose, kurti naujas temas ir dėti į de2.org asmeninius ar verslo skelbimus nemokamai ir neribotai? Prisijunkite prie paskyros. Dar neturite paskyros? Registruokite savo de2.org paskyrą. Kyla klausimų? Reikia pagalbos? skaitykite DUK arba Pagalbos forumą.
Vieta jūsų tekstinei reklamai
Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją de2.org forume. Atsiųskite užklausą elektroniniu paštu arba skambinkite telefonu 8 643 88822
Vieta jūsų reklamai 125x125
Vieta jūsų reklamai 88x31
Domenai su 10% nuolaida

Rekomenduojame

Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje:
naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko... Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL
Domenai su 10% nuolaida

Most Viewed Topics
Poltergeistas / Poltergeist / Полтергейст (dokumentinis video)
Poltergeistas / Полтергейст / Poltergeist (2015)
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Lietuvos forumų sąrašas
Tragiškos avarijos. Negyvi kūnai - lavonai be galvų, sutraiškyti ir kitokie. Foto - video skirtas tik 18+ asmenims
Vekselis: pliusai ir minusai. Ką reikia žinoti ir veiksmai nuo išrašymo iki vykdomojo įrašo
Mama. Mamos širdis ir meilė
XXIa. barbarai. Lytinių organų apipjaustymas
Pedofilija ir pedofilai: bausti ar gydyti? Apibrėžimas bei psichiatrinės įžvalgos
Įrankiai pasitikrint svetainės DA, PA, MZ ir daug kitų dalykų
Most active topics
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Skelbimai nemokami - sąrašas
Vis dar mirę / Dead Still / Всё ещё мертвы (2015)
Skambutis Mamai
Lietuvos forumų sąrašas
Крысы / The Rats / Žiurkės (2002)
BMW: automobilis, gyvenimo būdas ar diagnozė?
Kaip apsisaugoti nuo duomenų praradimo
Kriminalinė Lietuva - "Kartą Šiauliuose". Šiaulių "Princai". Criminal Lithuania
Kas yra tikras draugas?
Keywords
Krikščionybė alkoholis Judaizmas žukauskas pažeidimai Giedrius Jablonskis rūšių mediči būdu natūraliosios džihadas Islamas išmintis programos pernykštis Buda religijos policija facebook budizmas Budizmo doktrina kalėda mitai skrynelė
Lietuviškų svetainių katalogas
Atsakyti į pranešimą
Share | 
 

 Dvasios, vaiduokliai - parapsichologės perspėjimas: nežaiskite su dvasių kvietimais

Go down 
AutoriusPranešimas
News Editor
News Service
News Service
avatar

Pranešimų skaičius : 21
Aktyvumo taškai : 12238
Reputacija : 35
Join date : 2015-07-19

RašytiTemos pavadinimas: Dvasios, vaiduokliai - parapsichologės perspėjimas: nežaiskite su dvasių kvietimais   2017-12-07, 13:00

Traukti kortas ar užsukti į būrėjos saloną – tik vienas iš būdų kuriais kartais naudojasi žmonės, kai jiems labai rūpi sužinoti atsakymą į kokį nors neapsakomai svarbų klausimą.

Patikėjote tuo, ką išgirdote, ar ne, išsipildys ar neišsipildys – ne taip svarbu. Svarbiausia – smagiai pažaidėme ir smalsumą patenkinome. Bet kartais žaidimų, kuriais naudojasi žmonės, norintys praskleisti ateities uždangą, pasekmės, anot parapsichologų, neprognozuojamos ir gali ne juokais išgąsdinti.
Pasak jų, pavyzdžiui, sukdami lėkštelę su ant jos nupiešta rodykle ir iš raidžių dėliodami atsakymo žodžius, galite susidurti su antgamtiniais reiškiniais, kurių nemokėsite valdyti, ar prisikviesite ne itin pageidaujamų svečių.

Kas smaugė miegančią merginą?

Štai kas nutiko kelioms merginoms naujųjų metų naktį nusprendusioms sužinoti ateitį. „Naujuosius sutikau kartu su keliomis draugėmis. Alkoholio beveik nevartojome, tik per pačius Naujuosius po šampano taurę pakėlėme“, – paskambinusi į portalo balsas.lt redakciją pasakojo Gitana S. Mergina sakė, kad jos Naujųjų metų naktį nutarė pasiburti – sužinoti, kuo vardu bus jų antrosios puselės.„Iš pradžių lėkštelė ilgai nejudėjo, bet vėliau po truputį ėmė rodyti raides. Tiesa, nežinau, ar ji tikrai judėjo pati, ar kuri nors iš mūsų ją bandė šiek tiek stumtelėti. Buvome penkios, ir nė vienai lėkštelė „neparašė“ vardo to vaikino, su kuriuo dabar draugaujame ar kuris patinka“, – pasakojo mergina. Ji sakė nenustebusi, kad vardai nesutapo, o vienai iš draugių apskritai nei šioks, nei toks vardas susidėliojo – juk gali būti, kad savo išrinktųjų jos kol kas nė nepažįsta.

„Tačiau paryčiais, kai atsigulėme miegoti, netrukus mane pažadino viena draugė. Ji sakė, kad sapne ją kažkas smaugė. Iš baimės ji pabudo, tačiau šalia nieko nebuvo. Užmigo vėl, ir vėl kažkas ėmė smaugti. Tada ji paprašė manęs tyliai pasėdėti greta. Niekas iš mūsų prie jos lovos neprisiartino, o ji vėl pabudo šaukdama, kad ją smaugia“, – pasakojo Gitana S.

Parapsichologė: be leidimo brautis į subtilųjį pasaulį negalima

Gal ji paprasčiausiai susapnavo blogą sapną? Gal blaškėsi, nes miegojo neįprastoje vietoje? O gal tai iš tikrųjų galėjo būti koks nors neįprastas, antgamtinis reiškinys? Paaiškinimo balsas.lt žurnalistai kreipėsi į parapsichologę Liudmilą Litvinienę.

„Ne be reikalo visose religijose yra įspėjimai apie piktąsias dvasias ar esybes, kurios egzistuoja greta mūsų – žmogui nematomame svetimame pasaulyje. Bandymas jas pasikviesti ar pamatyti tai, kas nuo mūsų paslėpta, yra kišimasis į tą kitą pasaulį. Juk kai nuvykstame į kitą šalį, mes nesielgiame kaip esame įpratę, bet stengiamės laikytis jų taisyklių ir papročių. Ir čia taip pat. Bendraujant su subtiliuoju pasauliu taip pat reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Tai tarsi saugumo technika. Galima palyginti su mokymusi vairuoti – neužtenka pasiskaityti taisykles ir sėsti prie vairo. Kaip su automobiliu tokiu atveju gali nuvažiuoti nežinia kur, taip ir čia. Ir tam tikros diplomatijos taisyklių reikia laikytis“, – aiškina parapsichologė.

Anot L. Litvinienės, yra ne tik gerų, bet ir piktų esybių. „Yra ir piktų sielų, dvasių, kurios gali prisikabinti. Juk nebūtinai ateis ta siela, kurią kviečiate. Mes elgiamės taip, kaip mums atrodo, bet tame kitame pasaulyje mes esame neišmanėliai. Ten yra pasimetusių, besiblaškančių sielų, yra ir piktų. Pavyzdžiui, žmogus netikėtai žuvo avarijoje. Jo siela nebūtinai turi būti pikta, bet ji sutrikusi, ji blaškosi, nežino, kas su ja atsitiko. Turi prateiti nemažai laiko, kol ji nurimsta – kol atliekamos įprastos bažnytinės apeigos, kuriomis miręs žmogus palydimas Anapilin. O jeigu jūs netyčia ją pakviesite, ji gali prie jūsų prisikabinti“, – kalbėjo parapsichologė.

„Bet yra ir piktosios dvasios, yra vadinamieji demonai. Aš suprantu, kad žmonėms smalsu, bet negalima svetimame pasaulyje elgtis kaip drambliui porceliano parduotuvėje. Pirmiausia reikia išmanyti, kaip pasibelsti į jo duris, o tik po to belstis“, – sakė L. Litvinienė.

Pasak parapsichologės, daiktų judėjimą ir kitus nesuvokiamus reiškinius sukelia koncentruotos neigiamos energijos pliūpsnis. „Tai nėra taiki energija. Tai energetiniai pliūpsniai, kurie nėra nukreipti būtent į jus – tai besiblaškanti energija, ir kur ji paklius, ten paklius“, – pabrėžia L. Litvinienė. Ji teigė negalinti tiksliai pasakyti, ką patyrė per Naujuosius metus vaikinų vardus bandžiusios sužinoti merginos, tačiau kai kada tokių iš pirmo žvilgsnio nekaltų žaidimų pasekmės gali būti itin skaudžios.

„Kai kada žmonės patiria sunkių išgyvenimų, o ypatingai sudėtingais atvejais gali prireikti net gydytojo pagalbos. O jei esybė prikibo prie žmogaus, ne taip paprasta ją atkabinti. Tai gali padaryti tik specialistas. Negaliu komentuoti kitų darbo, tačiau iš savo patirties galiu pasakyti, kad tai ilgas darbas. Pirmiausia reikia suvokti, kas buvo padaryta nekorektiškai ir kas dėl to įvyko. Taip pat reikia mokėti nukreipti sielą – žinoti, kaip su ja bendrauti, kad ta esybė išgirstų, nes tik tada gali nukreipti ją keliauti ten, kur jai skirta“, – sakė daugiau kaip 20 metų į nematomo pasaulio paslaptis besigilinanti moteris.

Pasak L. Litvinienės, jei namuose girdisi neaiškios kilmės bilsnojimai ar daiktai tarsi patys ima keliauti iš vienos vietos į kitą, vadinasi pas jus apsigyveno astralinės esybės. „O jei jos „prisikabina“ prie žmogaus, kyla pavojus, kad pasikeis jo likimas. Gyvenimas gali pasikeisti į neigiamą pusę“, – priduria parapsichologė.

Visų pirma, įspėja ji, nereikia žaisti tokiais dalykais, kurių neišmanote. „O jeigu ėmė vykti nesuprantami dalykai, keliantys baimę, jei pajutote, kad jūsų gyvenimo kokybė pasikeitė ir pradėjo persekioti nesėkmės, vadinasi, jūsų energetinis laukas yra pažeistas. Prisižaidėte“, – paklausta, kokiais atvejais reikėtų šauktis pagalbos, sakė L. Litvinienė. Padėti, anot jos galėtų tik gerai tokius reiškinius išmanantis specialistas, pavyzdžiui, parapsichologas arba egzorcistas.

______________________
Kaip prieš įstatymą visi lygūs - tik kai kurie "lygesni", taip ir naujienos - visos įdomios, o kai kurios įdomesnės (aktualesnės).  

Duomenų atstatymas
Visų PC priežiūra ir remontas
10% nuolaida domeno registravimui
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms

Geriausias būdas priimti mokėjimus kortelėmis. Išbandyk dabar!

Atgal į viršų Go down
https://de2.org
 
Dvasios, vaiduokliai - parapsichologės perspėjimas: nežaiskite su dvasių kvietimais
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
www.Norim.LT forumas de2.org :: Bendruomenės diskusijos :: Anomalijos-
Atsakyti į pranešimąPereiti į: